OBSŁUGA STRON

Elementem atrakcyjności strony internetowej ale także ważnym czynnikiem jej pozycjonowania w sposób naturalny są oryginalne, autorskie teksty związane bezpośrednio z branżą, w której działa Twoja firma. Tworzenie takich tekstów to spore wyzwanie i często wymaga zatrudnienia dodatkowej osoby w firmie w celu porządnego wykonywania tego typu obowiązków. Jednak nie jest to jedyne rozwiązanie. Możesz wejść ze współpracę z nami – specjalistami słowa pisanego i mówionego z branży dziennikarskiej z ogromnym doświadczeniem w tej dziedzinie.

Stworzymy treść na Twoją stronę internetową, stworzymy i poprowadzimy bloga firmowego a także będziemy rozwijać dział pytań i odpowiedzi na Twojej stronie. Algorytmy wyszukiwarek bardzo lubią teksty autorskie pisane ręką ludzką, dzięki którym jeszcze lepiej będą mogły rekomendować najlepsze wyniki wyszukiwań. Dlaczego to właśnie Twoja strona nie miałaby być tą, która zaoferuje najlepszej jakości treść? Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby tworzone przez nas treści były profesjonalne i kompetentne a także blisko związane z Twoją branżą.

Pamiętaj, ze tworzymy nie tylko treści tekstowe ale również filmowe, w tym filmy z profesjonalnym lektorem. Sprawdź nas.

 

AUTORSKIE TREŚCI NA TWOJEJ STRONIE

Tworzymy autorskie treści na Twoją stronę internetową, prowadzimy twojego firmowego bloga, rozbudowujemy dział pytania i odpowiedzi a także dbamy o czytelność i przejrzystość wszystkich treści i nawigacji po twojej witrynie.

TWOJA FIRMA W SOCIAL MEDIA

Nie miałeś nigdy ochoty prowadzić swoich mediów społecznościowych a może po prostu nie masz na to czasu? Możesz liczyć na nasze doświadczenie. Stworzymy profile twojej firmy w social mediach, będziemy je często uzupełniać podtrzymują zainteresowanie Twoją firmą.
Oferujemy kompleksową obsługę w SOCIAL MEDIACH. Wszystkie przygotowane wcześniej materiały na Twoją stronę internetową oczywiście systematycznie będą pojawiały się w mediach społecznościowych, na Facebook, Instagram czy innych portalach branżowych, w których obecności Ci zależy.

Specjalizujemy się również w nagrywaniu krótkich filmów reklamowych, ale także dłuższych form dokumentalnych. Żyjemy obecnie w czasach obrazkowych a obecność w przestrzeni firmowej jest oczywistością. Nie odbieraj sobie zatem tej możliwości i pozwól stworzyć dla siebie w ramach obsługi social mediów wiele krótkich filmów, dzięki którym obecność w YouTube będzie skutecznie pomagać w wysokich wynikach wyszukiwania w przeglądarkach. Wszystkie stworzone filmy będziemy umieszczać zarówno na Twojej stronie internetowej jak również we wszystkich portalach społecznościowych zwiększając tym samym częstotliwość aktywności w ich przestrzeni w estetyczny, filmowy sposób. Dodatkowo każdy z naszych filmów może być uzupełniony o głos lektora, którego mamy w zespole. Aż żal byłoby nie skorzystać 🙂

Obecność w social mediach wraz profesjonalnie prowadzoną stroną internetową są obecnie oczywistością, by nie powiedzieć obowiązkiem. Czy stać Cię by z tak potężnych narzędzi marketingowych nie korzystać?