STRONY WWW

profesjonalne strony internetowe uszyte na miarę

Nowoczesna firma promuje swoje produkty na wielu płaszczyznach i nośnikach. Jednym z nich jest Internet. Rosnąca lawinowo liczba użytkowników globalnej sieci oraz coraz łatwiejszy do niej dostęp powoduje, iż najprostszym sposobem dotarcia klienta do firmy staje się strona internetowa.

Zachęcający wygląd strony, oraz najpełniejsza prezentacja oferty jak również precyzyjny kontakt do maksimum ułatwiają klientowi dotarcie do przedsiębiorstwa i inwestycje. Na całym świecie dostęp do sieci WWW mają miliardy osób. Aby stać się członkiem tej społeczności i pokazać, że pragniesz świadczyć jej usługi, musisz włączyć się do sieci. Twoja konkurencja prawdopodobnie już to zrobiła i czerpie korzyści z globalnej sieci, którą tworzą przecież Twoi potencjalni klienci.

Dlatego pragniemy zaoferować Państwu wykonanie i utrzymanie profesjonalnej strony internetowej, która będzie wizytówką i jednocześnie rozbudowanym medium reklamowym Państwa firmy. Z powodzeniem realizujemy przedsięwzięcia w zakresie projektowania oraz realizacji serwisów WWW. Wychodzimy naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, umożliwiając pozyskanie wysokiej jakości usług przy zachowaniu atrakcyjnych warunków cenowych.

PROJEKTUJEMY STRONY WWW OD PODSTAW

Poznamy Twoje potrzeby i doradzimy najbardziej skuteczne rozwiązania na bazie naszego wieloletniego doświadczenia i najnowszych dostepnych technologii programistycznych.

OFERUJEMY SZEREG DODATKOWYCH USŁUG DO ZBUDOWANEJ STRONY

Obsługa strony internetowej, pozycjonowanie, obsługa mediów społecznościowych, a w tym tworzenie i montaż atrakcyjnych filmów z lektorem to tylko niektóre z nich. Zobacz, co jeszcze robimy w ramach obsługi.

W ramach naszej oferty wykonujemy wszelkiego rodzaju usługi związane z projektowaniem oraz budową stron internetowych. Zarówno budowę samych stron od podstaw, po wszystkie usługi przydatne już po jej wykonaniu. Tworzymy teksty na strony internetowe, krótkie filmy z głosem lektora na potrzeby mediów społecznościowych a także zabezpieczamy strony przed nieuprawnionym dostępem. Jednak większość zleceń wymaga indywidualnych ustaleń co do charakteru, stopnia zaawansowania oraz kosztów wykonania.

Dlatego na podstawie wspólnych ustaleń oraz otrzymanych materiałów wykonujemy projekt graficzny, który następnie przesyłamy do zaopiniowania. Po pełnym zaakceptowaniu ogólnej koncepcji i wyglądu strony rozpoczynamy realizacje przedsięwzięcia. Na każdym etapie konsultujemy się  aby zawsze mieć pewność, że efekty naszej wspólnej pracy będą bardziej, niż satysfakcjonujące. Na końcu przystępujemy do szkolenia z bazowej edycji strony aby żaden klient, nie był uzależniony od firmy tworzącej stronę w podstawowej edycji swojej nowej witryny.

Chcesz wiedzieć więcej o naszych usługach, stronach i sklepach internetowych a także filmach reklamowych ? Wybierz zakładke „kontakt”  i skorzystaj z jednej z form komunikacji. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty

AKTUALIZACJE

Na bieżąco aktualizujemy treść twojej strony, strukturę menu, listę produktów, promocje, nowości, dodatkowe funkcjonalności oraz wiele innych elementów.

Unikalne treści

Piszemy unikatowe teksty na Twoją stronę internetową. Porządny artykuł to podstawa skutecznych działań pozycjonujących stronę wysoko w wynikach wyszukiwania

SOCIAL MEDIA

Zarządzamy treściami w mediach społecznościowych Twojej firmy. Dbamy o wizerunek i kontakt ze społecznością zainteresowaną firmą.

TREŚĆ FILMOWA

Tworzymy eleganckie filmy o Twojej firmie, produkcie lub usłudze a potem umieszczamy je na Twojej stronie, social mediach i wszędzie gdzie tylko można.

TECHNOLOGIA

Dbamy o kopię bezpieczeństwa Twojej strony, zabezpieczenia antyspamowe i antywirusowe, najnowsze oprogramowanie i techniczną sprawność Twojej strony.